Buldan Bezi

Buldan Bezi

Buldan bezi veya Şile bezi gibi sağlık kumaşlardan üretilen yazlık gömlek, bornoz modelleri, peştemal modelleri, mutfak havluları, plaj elbiseleri, gecelik modelleri, koltuk örtü modelleri ve daha birçok tekstil ve ev tekstili ürünleri. Tüm sürdürülebilir moda ve hava alan sağlıklı kumaşlardan üretilen ürünlerimizi incelemek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 

Buldan’da yaşayan ev hanımlarının kendi evlerinde el emeği göz nuru ile yaptığı oya işlemeleri,tığ işlemeleri,saçak işlemeleri ile ayrı bir anlam kazanmaktadır.Buldan bezi kumaşlar günümüzde hayatın birçok alanında kullanılmaktadır,örnek verecek olursak Masa,sehpa örtüsü, şömen tabla,erkek ve bayan gömlekleri,bluz,elbise, gecelik, sabahlık,nişanlık,çeyiz,kınalık,şalvar,pantolon,salon, mutfak ve yatak örtüleri şeklinde kullanılmaktadır.

 

%100 pamuk olmasından dolayı terletmeyen, alerjik özelliği olmayan sağlıklı bir üründür. Tril tril bir üründür,yazın ekstra rahatlık sağlar,sanki klimalı gibidir,konforludur,kalitelidir,kısacası rahat bir giyim için ideal bir üründür.Giydiğiniz penyelerdeki vücuda yapışma ve sonucunda rahatsızlanma gibi riskler yoktur.

 

 

 

 

Etiketler: buldan bezleri, buldan koltuk örtüsü, şile bezi kumaş, sürdürülebilir moda, buldan bezi kumaşı, buldan bezi gömlek, buldan bezi masa örtüsü, keten elbiseler
Mayıs 06, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR