Ev Tekstil Ürünleri

ev tekstil, ev tekstili, koltuk şalı, yatak örtüsü, mutfak havlusu, koltuk örtüsü

Kendimizi nasil hissettigimiz; kararlarımızı ve davranış şeklimizi  yani hayatımızı etkiler.

En gerçek halimizi sergilediğimiz hatta kendimizle ilgili en hayati, buyuk, onemli kararlari aldigimiz yerin 'ev'imiz oldugunu dusunursek evimizde kendimizi nasil hissettigimizin onemini daha da iyi anlayabiliriz.

'Ev'lerimiz disardaki tum bilinmezligin, gurultunun, telasin aksine dinlendigimiz, gizli bahcelerimizdir. Ya da oyle ise guzeldir. Iste bu yuzdendir ki 'ev'imizin bize iyi seyler hissettirmesi onemlidir. Kimi zaman firina koydugumuz vanilyali kurabiye kokulariyla, gun asiri suladigimiz ciceklerimizle, kurdugumuz sofralar, yemek sofrasina gosterdigimiz ozenle, yatagimiza serdigimiz yumusacik yatak örtüsü ya da yaktigimiz tarcinli mumlarla yapmaya calistigimiz aslinda iste tam da bes duyu organimiza olumlu sekilde hitap eden detaylari bulmaktir. Yani duyumsal bir yasam alani yaratma cabamizdir, zira odulu buyuktur.

DEM ev tekstili koleksiyonuna ait 100% pamuk yatak örtuleri, peştemal havlu ve bornoz çeşitleri, koltuk şalları, keten masa runner ve peçeteleri doku ve renkleriyle sizleri siz yapan duyulariniza en özenli sekilde dokunmak icin siralarini beklemekte.

Etiketler: ev tekstil, ev tekstili, koltuk şalı, yatak örtüsü, mutfak havlusu, koltuk örtüsü
Kasım 24, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR